فروشگاه بوش بانه | یخچال فریزر دوقلو 32 فوت بوش | توضيحات محصول
    جديدترين محصولات فروشگاه
   پرفروش ترين محصولات
next prev

   اخبار فروشگاه

   دسته بندي فروشگاه

کولر گازی


لوازم خانگی

انواع تلویزیون
لباسشویی

ظرفشویی

یخچال

دسته بندي نشده


   آمار فروشگاه

بازديد امروز : 3
بازديد ديروز : 3
بازديد كل : 5,140
بازديد اين ماه : 37
تعداد كل محصولات : 80
افراد آنلاين : 1

   جستجو

    یخچال فریزر دوقلو 32 فوت بوشیخچال فریزر دوقلو 32 فوت بوش

قيمت : 1 تومان
تعداد بازديد : 1845 | دسته بندي : بوش
وزن كالا : 1یخچال فریزر دوقلو بوش Bosch مدل یخچال 38A00 مدل فریزر 32A11 هشت کشو فریزر 16 فوت مجموعا 32 فوت 
آنچه مشخص است اینکه دستگاههای یخچال و فریزر دوقلو که بصورت مجزا ساخته شده و در زمان نصب کنار یکدیگر قرار می گیرد خاص اروپا بوده و شرکتهای اروپایی مدلهای بهتر و برتر را عرضه کرده اند . یخچال فریزر دو قلو بوش با توجه به فضای 50% یخچال در اندازه حدود 16 فوت و تقریبا همین فضا برای فریزر نیاز کامل خانواده را در نگهداری و فریزر مواد غذایی برطرف می کند . 
دستگاههای یخچال و فریزر دوقلو معمولا از حمل راحت تر برخوردار بوده و نصب آن نیز با توجه به امکان تعویض جهت باز شدن درب ها قابل تغییر تر است . 
این مدل یخچال فریزر بوش دارای برچست A+ در مصرف یخچال و همچنین فریزر می باشد . دستگاه دارای سیستم ضد باکتری برای دوام بیشتر مواد غذایی است . پنل دستگاه یخچال و فریزر قابلیت نمایش و انتخاب دمای مطلوب یخچال و فریزر را دارد. دمای یخچال از 2+ تا 8+ درجه قابل انتخاب است کلید سرماسازی سریع به شما این امکان را می دهد که در ابتدای کار دستگاه و در زمانهایی که مواد غذایی تازه زیادی در یخچال قرار می گیرد سرمای داخلی محفظه را سریع تامین نمایید. 
دستگاه فریزر بوش کاملا بدون برفک (نوفراست) بوده و امکان تنظیم دمای داخلی آن از 16- تا 32- درجه سانتی گراد امکان پذیر است . حالت سوپرفریز نیست در این مدل وجود داشته و در زمان قرار دادن مقدار زیاد گوشت و مواد تازه جهت تامین سریع دمای داخلی استفاده می شود . 
درب هر دو دستگاه یخچال و فریزر قابل تعویض جهت باز شدن است و بسته به سلیقه و نیاز در زمان نصب می تواند تعیین شود.   ال ای دی 60 اینچ 550 سونی


1  تومان
  خچال 7فوت هیتاچی


1  تومان
  یخچال 3 فوت هیتاچی


1  تومان
   ساید بای ساید 34 فوت سامسونگ


1  تومان
  ساید بای ساید 31 فوت سامسونگ


1  تومان
  خچال 9فوت 24 سامسونگ


1  تومان